Послуги
Служба Божа за всякі потреби та за померлих - 200 грн
Свята Літургія займає в християнських церквах центральне місце: її основою є святе Таїнство Євхаристії, бо в християнській традиції вважається, що встановив Євхаристію та виконував її сам Ісус Христос - і відтоді Церква її постійно практикує. Вважається теж, що через Євхаристію Христос є присутній у церкві Тілом і Кров'ю, що подаються вірним за посередництвом хліба і вина. У традиційному християнстві дослівно вірять, що у Святій Літургії хліб і вино освячуються та переміняються на Тіло і Кров Христа Спасителя


Хрещення дітей - 300 грн
«Коли хто не родиться з води та Духа, не може увійти в царство боже» (їв. 3.5).
Хрещення є наше друге народження - від матеріяльного буття до духовного життя. Цей перехід стається в двох моментах. Найперше, відрікаємося сатани і всіх діл його, значить, відкидаємо есе, що противне Богові. Відтак, прирікаючи служити Христові, заявляємо, що ми готові уложити наше життя на основі його євангелії-благовісті. У хрещенні цей перехід стає дійсністю. Занурені у воді в ім'я Пресвятої Тройці, умираємо для світу гріха та виходимо з води новими людьми, повними божої ласки і божого життя (Рм. 6,34).
Вінчання - 400 грн
У таїнстві вінчання Церква проголошує покликання подругів «царювати з Христом». Молодята, немов князі в день коронації, одержують найкраще земське спадкоємство від свого найлюбішого Отця, небесного царя. Цей дарунок, це друга людина - супутник (супутниця) в цій життєвій мандрівці.
На початку чину вінчання священик питається молодят про їх подружню згоду - їх «тверду думку взяти собі за жінку/мужа ту/того, що бачать перед собою». Ця «тверда думка» - це вислів таїнства подружжя, яку доповнюють урочистим обігом, коли молодята заявляють, що не залишать одне одного аж до смерти. Пресвята Тройця і всі святі є основою подружнього життя, тому чоловік і жінка знаходять силу себе взаємно любити, шанувати і долати різні труднощі. Звінчані славою і честю Христовою (цебто, його хрестом), вони одержують надприродну силу, якої хрест є джерелом.


Похорон - 1000 грн
Св. Амвросій Медіолянський сказав про померлого друга: «Я його люблю, і тому супроводжаю його сльозами та молитвами в землю живих (див. Пс. 124,9}. І не покину його аж поки не запроваджу його туди, куди його заслуги взивають його - до святої гори божої (див. Пс. 2,6), де є вічне життя».
Громада збирається біля домовини покійника, щоб дати йому найважливіше -- молитви на дорогу до «святої гори божої». Це «свята і благочестива думка»: приносити «жертву переблагання за мертвих, щоб вони звільнилися від гріха», як читаємо у Старому завіті (2 Мак. 12,45-46).
Наші похоронні служби нагадують думки молитов з триденного чування при плащаниці перед Великоднем. Парастас, зокрема священичий, дещо подібний до Єрусалимської утрені у Велику суботу. А похоронна Служба Божа дає вірним нагоду з'єднатися з воскреслим Господом, прощаючи свого брата/сестру на вічність.
Наша традиція старається в такий спосіб ототожнювати наш перехід від смерти в життя із переходом («пасхою») Христа. Коли ми в Христі, кожна хвилина нашого життя, а зокрема найважливіший момент - хвилина смерти, - відбуваються з постійною пам'яттю про життя і смерть «досконалого взірця» людського життя, Ісуса Христа. Його бажання віддатися вповні волі Отця є спасенним прикладом, що пригадує нам про щоденну потребу жити і вмирати для Господа, бо «чи ми живемо, чи вмираємо, ми - Господні» (Рм.14, 8)